mezioddílový fotbálek

Po dlouhé době se nám zase uskutečnil aktivní čtvrtek již podruhé paradoxně v pátek. Na střediskový turnaj ve fotbálku dorazilo 22 sportovních nadšenců a pravděpodobně by přišlo i více kdyby nám plány nekřížilo špatné počasí.

Naštěstí se mraky protrhali ještě před 4. hodinou odpolední a tak se mohl turnaj uskutečnit bez problémů. Na hřiště s umělou plochou dorazili 4 týmy odhodlané stůj co stůj vyhrát. Po krátké rozcvičce a organizační přípravě se mohlo začít hrát. Družstvo BÍLÝCH TYGRŮ vyrazilo proti FC PORAZÍME SPARTU, ale na výhru nedosáhlo. V druhém pavouku zase probíhal souboj odbojných UPÍREK proti STÍNOVÝM VLKŮM. Tento souboj však dopadl ve prospěch kluků. O 3. a 4. místo se strhla bitva mezi BÍLÝMI TYGRY a UPÍRKAMI. Tento napínavý zápas vyhráli BÍLÍ TYGŘI a zasloužili si tím spodní příčku pomyslného stupínku vítězů. První místo už od začátku patřilo mírně favorizovaným STÍNOVÝM VLKŮM, kluci hráli obratně a bez faulů. Jejich snažení bylo podtrženo prvním rychlým gólem. Druhý gól přišel nedlouho poté. Avšak byl z rozhodnutí hlavního rozhodčího Cáby stornován. V napínavé koncovce se dokázalo družstvo FC PORAZÍME SPARTU vzchopit a po té co kluci z Vlků zaspali v obraně, dokázali proměnit příležitost pouhou minutu před koncem a brankový stav tak zůstal na konci normální hrací doby 1:1. O šťastném vítězovi nakonec rozhodli penalty. Na konci tedy ukazoval nápis na světelné tabuli 1:2, pro FC PORAZÍME SPARTU, čímž se po vyhraných pokutových kopech stali oprávněnými vítězi a držiteli poháru.

Musím uznat, že rohodčí nemuseli řešit nějaké dohady nebo přímo zákeřné fauly. Ani dopingové testy neodhalili žádné nedovolené prostředky, čímž dokázali, že se všichni umí řídit pravidly „Fair Play“.

Slavnostní ceremonie proběhla už v naší klubovně. Vítězové dostali diplomy a výherní tým dostal svůj pohár. Doufám, že se akce všem lidičkám líbila, děkuji všem za účast a na příštím ročníku a snad ve větším počtu – nazdar!

Příspěvek byl publikován v rubrice kronika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.