Nebuď z plyše a zažij dobrodružství naživo

Co má společného plyšový medvěd a skautský tábor? Je pro plyšáka takové prostředí vůbec bezpečné? Podívej se na nové náborové video z produkce Skautského Video Audio Týmu a sděl světu, že ani Ty nejsi z plyše!

Znáš to určitě moc dobře: na první tábory Ti rodiče dali plyšáka, aby ses necítil/a tak o samotě. Ale samozřejmě, že mezi skauty/skautkami to moc často nebylo! Proto si plyšák našel vlastní místo ve stanu… a nebo byl s Tebou všude, aby nebylo smutno jemu. A přesně tak zažil na vlastní chlupy všechna ta skvělá skautská dobrodružství, i když občas přišel k újmě.

Stejný je i příběh plyšového medvěda z nového skautského propagačního videa, které vytvořil SVAT – Skautský Video Audio Tým. Plyšový medvěd s naším hlavním hrdinou tráví veškerý čas, ale zvládne s neplyšovými skauty a skautkami udržet krok?

Skautská křižovatka

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.