Fotogalerie z Tábora Taury – Harry Potter 2019

Ahoj všem, omlouvám se za dlouhé čekání na fotky, ale bohužel nebyl čas. Fotky jsem protřídil a vymazal nepovedené záběry a duplicity, ale i tak zbyla strašná spousta fotek, které jsou si dost podobné. V galerii níže se načte můj předvýběr a ve složce “všechny fotky” najdete zbytek (cca 667 ks). Ještě přibude jedna složka s videi, ale ty momentálně musím doprojít. Jinak opět se nám letos moc nepodařilo fotit a bohužel nemám žádného nadaného fotoamatéra, takže kompozice bývají dost tragické, tak snad to bude dobré aspoň pro ilustraci 🙂

Galerii najdete zde.

V případě nefunkčnosti odkazu, klikněte v menu na “Taury” a vyberte “oddílová fotogalerie”.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.