Základna Alberta Harasov


GPS: 50°24’39.228N, 14°33’55.044E

Základna se nalézá u osady Harasov v CHKO Kokořínsko asi 100m od rybníka.

  • V období od 1.4. do 30.6 a od 1.9 do 31.10. je základna určena k víkendovým nebo prodlouženým pobytům.
  • Během letních prázdnin se na louce u chaty staví 15+2 podsadových stanů s celoplošnou podlážkou a základna (stany+chata) se zapůjčuje pro pořádání dětských táborů (většinou na týdenní či 14ti denní turnusy).
  • V období od 1.11. do 30.3. se základna nepronajímá z důvodu vysokých provozních nákladů. Toto omezení neplatí pro oddíly střediska Lišák. Ve vyjímečných případech (např. větších akcí….) je možné se domluvit na vyjímce přes kontaktní mail.

Základna je vhodná pro:

  • Oddílové výlety a akce
  • Klubové výlety a akce
  • Školní výlety a akce
  • Tábory a prázdninové akce
  • Soukromé větší i menší akce

Kalendář obsazení

Rezervace termínů na Albertě je možné provádět pouze přes rezervační kalendář po zadání přijde obratem mail o proběhlé rezervaci. Následně správce základny schválí nebo odmítne rezervaci (o rozhodnutí správce opět dorazí mail).

V případě, že je v kalendáři nějaká událost žlutě, znamená to, že někdo má o termín zájem, ale není zatím pevně blokován. Pokud o tento termín máte zájem, použijte prosím kontakty níže, je možné se domluvit (zejména u táborových turnusů je větší prodleva při schvalování).

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
26
- Rezervováno
26
- Čekající potvrzení správcem

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně Alberty pište na kontaktní mail, pro usnadnění uvádějte číslo rezervace, které Vám bylo přiděleno v mailu o rezervaci.

Ceník a podrobnější informace o >> víkendových pobytech<<

Ceník a podrobnější informace o >> táborových pobytech <<

>> Všeobecný provozní řád <<

>>Fotogalerie<<