Základna Alberta Harasov


GPS: 50°24’39.228N, 14°33’55.044E

Základna se nalézá u osady Harasov v CHKO Kokořínsko asi 100m od rybníka.

 • V období od 1.4. do 30.6 a od 1.9 do 31.10. je základna určena k víkendovým nebo prodlouženým pobytům.
 • Během letních prázdnin se na louce u chaty staví 15+2 podsadových stanů s celoplošnou podlážkou a základna (stany+chata) se zapůjčuje pro pořádání dětských táborů (většinou na týdenní či 14ti denní turnusy).
 • V období od 1.11. do 30.3. se základna nepronajímá z důvodu vysokých provozních nákladů. Toto omezení neplatí pro oddíly střediska Lišák. Ve vyjímečných případech (např. větších akcí….) je možné se domluvit na vyjímce přes kontaktní mail.

Základna je vhodná pro:

 • Oddílové výlety a akce
 • Klubové výlety a akce
 • Školní výlety a akce
 • Tábory a prázdninové akce
 • Soukromé větší i menší akce

Kalendář obsazení

Rezervace termínů na Albertě je možné provádět pouze přes rezervační kalendář po zadání přijde obratem mail o proběhlé rezervaci. Následně správce základny schválí nebo odmítne rezervaci (o rozhodnutí správce opět dorazí mail).

V případě, že je v kalendáři nějaká událost žlutě, znamená to, že někdo má o termín zájem, ale není zatím pevně blokován. Pokud o tento termín máte zájem, použijte prosím kontakty níže, je možné se domluvit (zejména u táborových turnusů je větší prodleva při schvalování).

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
22
- Rezervováno
22
- Čekající potvrzení správcem

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně Alberty pište na kontaktní mail, pro usnadnění uvádějte číslo rezervace, které Vám bylo přiděleno v mailu o rezervaci.

 • správce základny (rezervace, správa, předávání): Gumí 607 761 707
 • správce základny (rezervace, správa, předávání): BuBy 737346547
 • správce základny (předávání): Světluška 777965153
 • kontaktní e-mail: alberta(a)skaut-lisak.cz

Ceník a podrobnější informace o >> víkendových pobytech<<

Ceník a podrobnější informace o >> táborových pobytech <<

>> Všeobecný provozní řád <<