Táborová základna

Kapacita

Maximální kapacita základny je 36 osob do 15ti let + dospělí (vedení tábora…, CELKEM MAX 60 osob).

Obsazenost prázdniny 2020

I.turnus (15 dní) SO 4.7.2020 – SO 18.7.2020 Rezervace
II.A turnus (8 dní) SO 18.7.2020 – SO 25.7.2020 OBSAZENO
II.B turnus (8 dní) SO 25.7.2020 – SO 1.8.2020 Rezervace
III. turnus (15 dní) SO 1.8.2020 – 15.8.2020 OBSAZENO
IV. turnus (15 dní) SO 15.8.2020 – 29.8.2020 OBSAZENO

Chata během táborů

Prostory chaty jsou určeny především pro kuchyň, skromnou umyvárku (obsahuje sprchu)‚ “mozkový trast” vedení tábora a ubytování pro vedení tábora. Při nepřízni počasí je přirozeně možno jídelnu v chatě využít i k programu. A zároveň poskytuje další možnost ubytování.

Vybavení

• podsadové stany – Podsadám je už pár let a je zakázáno do nich cokoliv zatloukat. N a postele do stanů lze použít pogumované matrace z chaty.
  • jídelna – Jako jídelny se využívá zastřešený prostor v tzv. ‚elku‘, kam jsou vyneseny stoly a židle z chaty.
  • WC – K dispozici je jedna dvoumístná kadibudka (+ do konce roku 2019 ještě jedna blíže k chatě), jedno malé chemické WC (marodka) a v případě potřeby (dle pravidel stanovených hygienickou vyhláškou) budou zajištěna i chemická WC zajišťovaná a servisovaná firmou (tyto si však plně hradí nájemce).
  • venkovní umyvárka – Jako umyvárka slouží přístřešek s koryty a tekoucí vodou.
  • velké a malé ohniště – Oheň se smí rozdělávat buď u malého ohniště u chaty, nebo u velkého kruhu na konci louky.

Turnusy

• Turnusy jsou vždy od soboty do soboty! V případě, že nájemce nevyužije celý turnus (např. děti najedou až v pondělí), zajistí nájemce hlídání v nevyužité části turnusu (cena za turnus je neměnná).
  • Záloha ve výši 50% celkové ceny musí být uhrazena při podpisu smlouvy, či dle domluvy se správce, nejdéle však do půlky dubna (pro zabezpečení dřeva, chemických WC, plynu apod.).
  • Doplatek musí být uhrazen co nejdříve po skončení tábora na základě vystavené faktury. Koncovou výši nájmu může ovlivnit, dojde-li k poškození vybavení či zařízení základny. V takovém případě je nutno se vždy dohodnout na způsobu náhrady škod!
  • V případě, že je nutné přijet autem, tak je u chaty k dispozici jedno parkovací místo. Pokud je více aut musí se nechat stát u rybníka na placeném parkovišti (250m).

kontaktní adresa sloužící pro zasílání táborových smluv:

JUNÁK – český skaut, středisko Lišák Neratovice, z.s.
Dr.E.Beneše 216
27711 Neratovice

Ceník

Platby možné pouze na účet střediska! Podklady pro platbu zálohy budou předány při podpisu smlouvy, podklady pro platbu doplatku budou uvedeny na vystavené faktuře po skončení tábora.

Ceník skauti

• týdenní turnus (so-so 7dní) – 12 000 Kč
  • 1., 2., 3. turnus (so-so 14 dní) – 24 000 Kč
  • 4. turnus (so-so 14 dní) – 21 000 Kč

Ceník ostatní

• týdenní turnus (so-so 7dní) – 14 000 Kč
  • 1., 2., 3. turnus (so-so 14 dní) – 28 000 Kč
  • 4. turnus (so-so 14 dní) – 25 000 Kč

Ceník LAST-minute = turnus neobsazený do začátku května

• LASTminute 7 dní 7 500 Kč
  • LASTminute 14 dní 15 000 Kč

Spotřeba elektrické energie

Elektřina je zpoplatněna dle ceníku v sekci “Víkendové pobyty”, dle aktuální ceny za
1 kWh (limit spotřeby zde není uplatněn, platí se celá spotřeba).

Chemická WC

V případě potřeby navýšení počtu WC, je k nájemnému připočítávána cena za pronájem a servis chemických WC zajišťovaných firmou (cca 1250Kč/kabinka/týden).