Prosinec u Dubových Liščat

Prosinec byl u nás zasažen velkou oddílovou karanténou a tak jsme měli jen dvě schůzky.

První schůzka byla na začátku prosince, povídali jsme si o zvířátkách a jak tráví zimu. Víme, že některá spí, některé cestují pryč a že mnoho z nich zůstává a protlouká se zimou podle svého. Tak jsme si i zahráli na to jak se asi taková zvířátka protoukají zimou porůzných náročných stezkách.

Po první schůzce nám nastala velká karanténa Liščat a tak jsme se sešli až na vánočí schůzce, kterou jsme udělali prodlouženou, abychom si vynahradili karanténu.

Nejprve jsme pracovali s barvičkami na sklo, hráli různé hry a pak se přesunuli do mini klubovny, kte na nás čekala hostina, stromeček a dárky. Někteří nováčci, jak už to bývá na vánoční schůzce tradicí, získali svá oddílová trička.

Pak už nás čekali jen prskavky a velké čekání a štědrý den a těšení se na Nový rok.