Listopadová akce pro skauty v Kutné Hoře

Sraz: 19.11. 17:15 na nádraží v Neratovicích

Příjezd: 21.11. ve 12:30 na nádraží v Neratovicích

Cena: 300 kč

V pátek 19. listopadu společně vyjedeme na víkendovku do Kutné Hory. Celá akce se ponese v historickém duchu v prostorech krásného kulturního města. Přespávat se bude v místní skautské klubovně. Přihlašování na akci probíhá přes tento odkaz https://bit.ly/3H1Gflf . Z organizačních důvodů prosíme o vyplnění přihlášky nejpozději do neděle 14.11.

Co sebou: tmavé teplé oblečení, pevné boty, večeři na pátek, hygienu, pyžamo, spacák a karimatku, přezůvky, malý ešus, blok, psací potřeby, plátěnou tašku/menší batůžek/vak, šátek, baterku, dobrou náladu; další vhodné vybavení: termoska, polštář na spaní

Používání mobilních telefonů nebo jiné elektroniky je na akci zakázáno.