Říjen ’21 u Dubových Liščat

Měsíc padajícího listí (říjen), poznamenaly u Dubových Liščat nemoci členů i vedoucích a COVID vedoucích. Proto se konala pouze jedna schůzka.

A i ta měla původně vypadat jinak, měli jsme v plánu vyrazit na Skala a tak okouknout opadané stromy, brodit se listím, nasbírat žaludy a vyzkoušet si nové herní prvky.

Ale počasí bylo zcela jiného názoru (lilo) a tak jsme si alespoň v klubovně vyzkoušeli naše nové vybavení. Naše opičí dráha s můstky, překážkami a na konci i s trampolínou. Prostě parádní zábava. 🙂 Liščata chtěla stále nové a nové poskládání a hlavně si zaskákat na trampolíně.

Když jsme dráhu uklidili, vrhli jsme se, když už je ten voňavý barevný podzim, na prokreslování listů přes papír. Nakonec jsme si vyzkoušeli jaké to je, když musí třeba jelen hledat jídlo v hustém mlází, či pod listím.

Parádně jsme si schůzku užili, ale pak už se čas nachýlil a tak jsme si zakřičeli oddílový pokřik a rozprchly se k domovům.