Poděkování za Sbírku pro Ukrajinu

V neděli 27. února od 8 do 16 hodin pořádalo naše středisko sbírku věcí pro Ukrajinu. Byli jsme příjemně překvapeni, že tolik lidí z Neratovic spojilo síly a doneslo neuvěřitelné množství materiálu a léků:

  • 71 karimatek
  • 92 spacáků
  • 423 přikrývek
  • 133 polštářů
  • 12 stanů
  • 489 ručníků
  • 2718 kusů hygienických prostředků
  • 18 powerbank
  • léky v hodnotě několika tisíc korun

Děkujeme všem, kteří přispěli a podpořili tím Ukrajince.

Naše veliké díky patří firmě Lukáš Černý s.r.o., která nám poskytla dvě vozidla a hned v neděli navečer převezla veškerý materiál do skladů v Praze. Odtud je veškerý materiál prostřednictvím ukrajinské ambasády distribuován potřebným na Ukrajinu. Děkujeme též Lékárně Dorea, která v neděli mimořádně otevřela a umožnila tak nákup léků, obvazů a dalších lékařských potřeb pro lidi na Ukrajině, kteří je nutně potřebují. 

Nesmíme zapomenout na dobrovolníky z řad skautů, kteří veškerý materiál přijímali, třídili, balili a nakládali do aut. Veliké poděkování a hluboká úcta pak patří Pavlovi a Cožekik, za organizaci a skvělou koordinaci. 

#TogetherForUkraine