XX. Memoriál Slávka Pavlíčka

Letošní memoriál byl výroční hned několikrát. Jednak to byl již 20.memoriál v historii a druhak je to letos 40 let co naše řady navždy opustil Slávek Pavlíček.

O Slávkovi toho moc říci nemůžeme, jelikož většina z vedoucích ho buď již nepamatuje, nebo byla ještě malými caparty takže si ho také nepamatují.
Nic méně se pokusíme vyrazit za pamětníky a zjisti o Slávkovi co nejvíce věcí. Protože to co víme, že byl vůdcem střediska v roce 1969 – 1970, že to byl přátelský a milý člověk, který nezkazil žádnou zábavu, dokázal každému poradit a pomoci, je vskutku málo.

Mno ale vraťme se k memoriálu. Ten se již podruhé konal v přírodní rezervaci Černínovsko. Mnoho rodilých neratováků jistě ani netuší že hned za humny má takový krásný kousek přírody. Jen je škoda že se tam nyní nějak rozjelo planýrování lesa (a nějací plantážníci tam kácí motorovkou a jezdí traktorem co to dá).
Věříme že nymfa Černína, která se stala patronem letošního závodu, byla s našim chováním ve svém lese spokojená.

Příspěvek byl publikován v rubrice kronika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.