Říjen oddílu Oregon

Tento měsíc byl pro oddíl měsícem velkých akcí.

Kromě výprav našich družin a běžných schůzek proběhla i již tradiční oddílová Drakiáda a sedmiboj, které se konali v neděli 10. října. Ačkoliv nám vítr moc nepřál počasí jsme měli krásné a celé odpoledne se neslo v příjemném duchu. Po pouštění draků jsme zahájily sedmiboj po dvojích, do kterého se zapojili i rodiče. Na konci akce jsme vyhlásili Draka krasavce, Draka letce a vítěznou dvojici sedmiboje.

Druhá velká akce toho to měsíce byl Den řemesel pro všechny skauty z Neratovic, který jsme zorganizovali společně s místními vodními skauty a na které se naši členové mohli setkat například s kovářem, sklářem, sochařem či svářečem a poznat co dané řemeslo obnáší.

Veškeré fotografie z obou akcí naleznete nyní v naší fotogalerii:

https://1url.cz/iKhbm