Tábor Taury 2023 – Na Sluneční stezce

V tomto článku najdete přehled všech podstatných informací k táboru

  1. Termín tábora: 29.7. – 12.8.2023
  2. Místo: Bratřice (u Pacova), kraj Vysočina https://mapy.cz/s/farevapako
  3. Cena: 4100 Kč
  4. Příhláška: bude k dispozici pouze online: 23.4.2023 odešly přihlášky na všechny maily, které máme evidované v našem skautském informačním systému, pokud vám odkaz na přihlášku nepřišel, prosím uvědomte vedení oddílu přes mail taury@skaut-lisak.cz

Potřebné dokumenty:

  1. Almanach
  2. Bezinfekčnost (bude k dispozici i u odjezdu, nemusíte tisknout)
  3. Zdravotní dotazník (prázdný)

FAQ

Níže naleznete přehled dětí od kterých máme platné posudky, datum konce a datum expirace karty zdravotní pojišťovny.

Nebude. Máme zkušenost, že u mladších dětí pak dochází k velmi emocionálním loučením a slzavé údolí, které absolvují na začátku tábora si pak zopakují i uprostřed. Věříme, že pokud stráví celých 14 dní bez rodičů, tak jim to pak velmi pomůže v rozvoji samostatnosti.

Ano, korespondeční adresa je uvedena na konci almanachu.

Ne prosím, je to zbytečné. Snažíme se, aby děti dostávaly sladkosti jen formou odměny a „necpaly“ se jimi před obědem apod.

Sraz na tábor je v sobotu 29.7.2023 u klubovny na dopravním hřišti v 9:30 (pokud ale potřebujete řešit více věcí ohledně zdravotního stavu dítěte a pod.. prosíme přijďte o něco dříve). Odjezd bude cca po 10. hodině.

Návrat očekáváme v sobotu 12.8.23 mezi 12:30 – 13:00 opět ke klubovně na dopravním hřišti. Příjezd se může protáhnout, pokud bude špatná dopravní situace (zejména na D1).